Şartlar & Koşullar

www.modakusagi.com kullanmadan önce aşağıda detaylı olarak belirtilen kullanım ve güvenlik kurallarını, genel sorumlulukları, yasal hak ve yükümlülükleri içeren Kullanım Şartları’ını okumanızı önemle rica ediyoruz. Söz konusu Kullanım Şartları’nda kabul etmediğiniz bir hüküm olduğu takdirde www.modakusagi.com kullanımına son vermeniz gerekmektedir. Site’ye ulaşım ve Site’nin kullanımı, kullanıcıların söz konusu Kullanım Şartları’nı kabul etmiş oldukları anlamına gelmektedir. www.modakusagi.com belirtilmiş olan Kullanım Şartları’nı dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tuttuduğundan, siteyi her ziyaretinizde Kullanım Şartları’nı yeniden incelemeniz önemlidir.

www.modakusagi.com (“Site”)  tarafından hazırlanıp yayınlanan online bir alışveriş sitesidir. Site herkese açık olmakla birlikte, alışverişler üyelik koşuluyla gerçekleştirilebilmektedir. Aksi belirtilmedikçe, üyelik ücretsizdir. Site yönetimince belirtilen genel kullanım ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir.

1. Aşağıda yer alan 1.A.1.B ve 1.C maddelerinde belirtilen durumlarda üyenin site kullanımının engel ya da iptali ve söz konusu girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarının saklı tutulması www.modakusagi.com'ye aittir.

  • A.Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, Site’nin ve yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumu

  • B.Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumu

  • C.Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumu

2. Üyenin/Kullanıcının, www.modakusagi.com satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, www.modakusagi.com zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi www.modakusagi.com'nin kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının www.modakusagi.com tarafından tespit edilmesi durumunda, www.modakusagi.com'nin kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.

3. Site tarafından üyelere verilen her türlü indirim kodu ve hediye satılamaz, takas edilemez, paylaşılamaz ve devredilemez niteliktedir.

4. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan üye sorumludur. Aynı şekilde üye, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üye 'ye aittir.

5. www.modakusagi.com genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, fotoğraf, resim,moda kuşağı , diğer markalar, butikler ve tasarımlar, www.modakusagi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm içerikler (“İçerikler”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir İçerik; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

www.modakusagi.com sitesinden iade talebinde bulundugunuzda  Ucretin iade süresi Tüketici haklarınında kanununa göre 45 iş günüdür. İadelerde Kargo bedelleri düşülerek kalan bedel ilgili şahıs ve ya firmaya eft/havale edilir.

6. www.modakusagi.com üyeleri Site ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.modakusagi.com'nin hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir.

7. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. www.modakusagi.com'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

8. İzinsiz girilmesi, Site'nin ya da Site'deki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.modakusagi.com sorumlu değildir. www.modakusagi.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

9. www.modakusagi.com’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. 1al1bedava bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

10. Kampanyali ürünlerde iade kabul edilmeyecektir sadece degisim veya başka bir ürün seçme hakkınız vardır.

11. Değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

12. İadelerde kapıda ödeme hizmet bedeli ve Kargo bedeli iade edilmez bu ücret kargonun kestigi bir hizmet bedelidir.